Posted on

Zasiedlenie nowego mieszkania jest pretekstem do zorganizowania fantastycznej imprezy. Prezent na parapetówkę częstokroć przysparza jej uczestnikom mnóstwo problemów. Przez jakiś czas myślą, co nabyć, ile wydać i czym kierować się w wyborze takiego podarku. Dobrym rozwiązaniem będzie podpytanie zapraszających pod nowy adres, co powinno się im przydać. Elegancki komplet ręczników, a może co innego. Czym można uradować zapraszających na parapetówkę?

Czym zaskoczyć właścicieli?

Zakup prezentów będzie zależeć od upodobań właścicieli. Dla niektórych zabawny prezent jak najbardziej okaże się satysfakcjonujący, a dla innych oczekiwane elementy wyposażenia na parapetówkę to szklanki czy zestaw ręczników. Z tego powodu przed zdecydowaniem się na to, jaki prezent na parapetówkę będzie najlepszy warto poprosić gospodarzy o podpowiedź.

Piątka ponadczasowych prezentów. Na liście np. rośliny ozdobne i zestaw ręczników

Przedstawiamy ranking mile widzianych prezentów na parapetówkę. Z nimi pojawi się uśmiech obdarowanych:

Zestaw ręczników – mamy tu upominek nadzwyczaj praktyczny. Nie ma domu, w którym nie zdadzą egzaminu przybory do wycierania. To nigdy nie będzie zdublowany podarunek, ręcznik to potrzebny artykuł domowego arsenału i przyda się on zapraszającym, gdyż jest to rzecz powszedniego użytku. Co wymyślić, by komplet ręczników nie kojarzył się z czymś banalnym? Oczywiście należy uruchomić kreatywność i zdecydować się na pasujący kolor, oryginalny fason, a nade wszystko bezkompromisową solidność.

Nieśmiertelne kwiaty w doniczkach. W każdych warunkach odrobina zieleni nieodmiennie ożywi pomieszczenie i doda mu kameralnego klimatu. Tu również będzie ważna jakość, lecz także łatwość w utrzymaniu i ciekawa osłonka.

Nieśmiertelny zestaw szkła (z subtelną sugestią, by pamiętać o zapraszaniu gości ;). To pierwsza rzecz, którą wszyscy odkrywają po wyprowadzce z dotychczasowego mieszkania.

Kawiarka – jest to zawsze dobry pomysł na prezent na parapetówkę dla kawosza. Gdy Ktoś z gospodarzy jest zwolennikiem aromatycznego napoju, to nowa, porządna kawiarka okaże się naprawdę dobrym prezentem.

Coś mocniejszego – na parapetówce najczęściej pojawia się alkohol, jednakże wystarczy kupić gospodarzom coś, co będą mogli zdegustować sami po imprezie. Wybierz coś z lepszej półki – markową whisky lub prosecco z dobrego rocznika. Można także wybierać rzemieślnicze, certyfikowane browary.