Posted on

Niełatwo urządzić efektowne mieszkanie bez ciekawej łazienki. Dywaniki łazienkowe zapewniają w niej przytulność i wniosą trochę koloru. To zestawienie praktycznych zadań i estetycznego dodatku, odpowiedzialnych za czynności pielęgnacyjne.

Co wybrać do łazienki, żeby zyskała trochę wyjątkowego klimatu?

Ciekawe gadżety mają to do siebie, że nie kosztują zbyt dużo, a diametralnie mogą odmienić charakter pomieszczenia. Mowa o rzeczach, które wcale nie mają obowiązku pojawić w konkretnym pomieszczeniu, aczkolwiek ich wprowadzenie wyraźnie uprzyjemnia życie wszystkich lokatorów. Wielu ludzi w trakcie wizyty w toalecie sięga po coś do czytania, toteż opłaca się zastosować praktyczny organizer na pisma, by zachować porządek. Zawiesza się go na ścianie tuż obok zasobnika na papier. Chwila oddechu z dala od domowników, krótki tekst i przemyślenie bieżących trudności – to niezbędne dla wielu z nas. Jakoś mamy pewność, że podobny składnik wystroju łazienki sprawdzi się w stu procentach. Ustawia się go też w okolicach wanny, w takim wypadku sprawdza się jako stojak na wino – to świetne zwieńczenie piątkowego wypoczynku tylko dla jednej osoby. Z kolei dywanik do łazienki po kąpieli i kieliszku wina pozwoli mocno stanąć na twardym gruncie.
Bez dwóch zdań dodaj uchwyt na suszarkę

Dodatkowo można śmiało zaplanować nabycie statywu na suszarkę – to opcja bezkonkurencyjne a spośród wszystkich dostępnych gadżetów. Pozostający w nieładzie kabel staje się bardzo irytujący, a brak czasu na początku dnia sprawia, że ten drobiazg psuje cały dzień! Zdecydowanie funkcjonalny uchwyt sprawi, że można zapomnieć o poskręcanym przewodzie, a w dodatku suszarka nieodmiennie wyląduje w odpowiednim i co najważniejsze – zabezpieczonym miejscu. Najlepiej kiedy umieszcza się go niedaleko lustra, gdyż stylizowanie włosów będzie w ten sposób łatwiejsze.
Skorzystaj z tego patentu – mydło na magnes

Pojemnik na mydło z magnesem to kolejny innowacyjny gadżet, który od razu spotkał się ze sporą dozą zainteresowania. Woda znajdująca się w klasycznej mydelniczce jest niezwykle denerwująca, a poza tym sprawia, że produkt zużywa się w bardzo szybkim postępie. Ale gdy pojemnik do trzymania mydła zostanie wzbogacony o magnes, w końcu pozbędziemy się problemu. Zapomnisz o zmaganiach z czyszczeniem osadów z mydła.
Z naściennym koszem jednak prościej

Wbrew pozorom kosz łazienkowy wcale nie musi stać na podłodze. To rozwiązanie wprost idealne dla niewielkiej przestrzeni. Naścienny pojemnik oraz Dywaniki do łazienki to elementarny komplet, którego nie może zabraknąć w tym wnętrzu. Przekonaj się, jak dużo czasu zaoszczędzisz w trakcie porządków, gdy bez trudu dotrzesz do niego. Trudno znaleźć osobę, która byłaby niezadowolona z podobnego dodatku do łazienki – ten wyjątkowy przedmiot można nabyć korzystnej cenie, zatem będzie to przyjazne dla rodzinnego budżetu.